| anonim_4396 a întrebat:

Toti barbatii sunt niste porci, niste javre, ii urasc pe toti

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iar tu eşti o scroafă care generalizează pentru că a fost dezamăgită.

49 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Te-a tinut cu capu la cutie?

| retard a răspuns:

Eu nu sunt. Cel putin, nu ma simt. Nu-i baga pe toti in acceasi oala!
Ai suferit din dragoste? Se mai intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| BOOBZen a răspuns:

Da e clar ca un tip te-a parasit.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dar intrebarea care e?

| Deutza_5625 a răspuns:

Te sustiin!
happy

| wolfy911 a răspuns:

Te-ai despartit de fraier, nu? pai daca u te implici prea mult.big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să înțeleg că te-ai reprofilat? Ești lesbiană de acum, sau te-a părăsit iubițelul și acum ai boală pe toți? Well, fetele care sunt pe interes și se căsătoresc cu bătrânei pentru bani, alea nu-s tot javre?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am greșit, scuze laughing se mărită da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel care te-a parasit trebuia sa iti dea o palma ca sa il tii minte, scroafo si jravro ( asa cum ne-ai facut si tu pe noi )!

| radutherap a răspuns:

Fa ia du-te la mata si pupo in cur ca nu tea invatat cei ala barbat

| loock a răspuns:

Wow! cata zarva s-a facut pe subiectul asta.app aia care au vb urat despre tine inseamna ca s-au simtit...

| Emin3m_6886 a răspuns:

Da si uh un click sau trimite mai departe: http://xat.com/IssabellaEmin3m?p=1 ms mult.

| cnv a răspuns:

Asa si?straight face

| albu_9627 a răspuns:

Nu ai cautat bine in jurul tau barbati nu sunt toti la fel adevarul este ca nu poti numi un barbat porc si doar ver depinde la ce ani te referi ca sunt barbati de la 60 de ani in colo poti sai numesti porci dar uitate la noi care suntem tineri ne numim veri ca va rasucim bine pe burghiurolling on the floorrolling on the floor

| DasminConstantina a răspuns:

Nu ti-a dat-o bine la cùr ultimu? lasa ca o sa se straduiasca data viitoare mai mult

| spiri89 a răspuns:

Dc?

| spiri89 a răspuns:

De ce spui asta?