| Lost In Your Smoke™ a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutorul vostru.

Azi noapte am avut un vis cel putin ciudat.Am visat-o pe Madalina Manole cantand langa un barbat in cosciug intr-un fundal gri.Nu asta conteaza. Ea canta o melodie pe care nu am auzit-o pana acum thinking Stiti cumva, are ea o melodie in care spune de ceva gen " nu pot face muzica fara tine?". Ajutati-ma ca am intrat in paranoia laughing)
P. S : sa spun ca in melodie canta despre o iubire trecuta thinking si spunea ca fara ajutorul lui nu va mai fi nimic.
Nu-mi placea vere MM. Ultima si prima melodie care am ascultat-o a fost aia cu fata trista. pur si simplu vruiam sa stiu daca are o melodie cu versuri gen.atata tot.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tineai mult la madalina si pana la urma ai visat cu ea asa e un vis se produce cand te gandesti si tii la cineva.

| 80Cris a răspuns:

Subconstientul tau s-a descarcat. Ca ai vazut multe stiri, ca i-ai auzit melodiile la radio, televizor...ca s-a intamplat in ziua respectiva sau nu ai refulat aceste informatii in vis.

| Gigiku a răspuns:

Te-ai uitat la un film horror inainte?

| scumpikxa a răspuns:

Creeepy!

| eu_7509 a răspuns:

Tu crezi in vise?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, se spune ca visele sunt dorinte, temeri, etc. Dar ele se produc si datorita lucrurilor care te framanta, faptul ca te-ai gandit ca Madalina a murit... (Dumnezeu s-o ierte!) te-a facut sa visezi. Spre exemplu iti doresti foarte mult o masina, chiar si noaptea vei visa ca ai cumparat-o sau ceva de genu, ori te framanta un gand, ca vei murii.vei ajunge sa visezi ca ai murit. Sunt mii si mi de lucruri de-astea. nu sunt de speriat sau ceva de genulhappy

| stefthereau a răspuns:

Ai o problema te'ai uitat la prea multe stiri despre Madalina Manole. A fost doar un vis.