| malishka93 a întrebat:

TPU am nevoie de niste pareri! Vreau sa-mi vopsesc parul, mai exact blond! Credeti ca mi-ar sta bine? voi ce ma sfatuiti? sau poate alta culoare? uitati un video cu poze de ale mele! astept pareri! scuzati categoria dar e cea mai vizionata! mersi

http://www.youtube.com/watch?v=vOWUjSgm0tA

7 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Pun pariu ca esti basarabeanca laughing. Tie ti-ar sta blond, din fotografiile pe care le-am vazut te prinde happy

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Da ti-ar sta bine cu blond happy

| MeGustaaaaa a răspuns:

Hammmm...thinking
Parerea mea, e ca ti-a sta mai bine cu un blond mai aprins...

| annyta a răspuns:

Blondu strica paru.credema am incercat pe propriul parsad si greu mai scapi de el. pacat de par se strica nu ti-ar sta rau.eu zic sa te mai gandesti asa am facut si eu eram nerabdatoare oo vai blond super.si dupa aia aveam un par si niste fire.eu zic sa incerci alceva blondu strica parulsad love struck

| Rocsy10 a răspuns:

Esti frumoasa si sigur ti-ar sta bine cu un blond mai aprins cum zice si biteLSkill.

| biteLSkill a răspuns:

Scz daca sunt cam pervers...dar as vrea o pusa cu tine cand stai cu spatele...te roooog ti-ar sta bine cu blond aprins.

| biteLSkill a răspuns:

O poza pardon scuze pentru 2x