| malishka93 a întrebat:

TPU am nevoie de niste pareri! Vreau sa-mi vopsesc parul, mai exact blond! Credeti ca mi-ar sta bine? voi ce ma sfatuiti? sau poate alta culoare? uitati un video cu poze de ale mele! astept pareri!

http://www.youtube.com/watch?v=vOWUjSgm0tA

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Ti-ar sta bine. Intotdeauna cand te vopsesti blonda conteaza mult culoarea sprancenelor iar ale tale sunt ok. Nu sunt negre [ cel putin asa mi se pare din poze] si ar fi bun un blond.

| R11 a răspuns:

BuneTTe ai dreptate dar mai conteaza si ochii adica la fetele cu ochii albastrii sau orice nuanta deschisa le vine perfeect blondd.dar au norocul ca pot fi si brunete... le sta bine! eu zic sa te faci blonda! dar blond din ala deschis deschiss :X:X:X

| Candace a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te gandesti mai bine pentru ca vopseaua ataca firul de par, si poate sa-ti distruga rau imaginea. mai bine incearca un sampon colorant care e mai putin daunator, sau vopsitul natural cu ceai de musetel. daca te vopsesti si nu-ti place, ce vei face?

| AncaElla a răspuns:

Imi place culoare pe care o ai in poze, pare naturala.

| Lovestar a răspuns:

Eu cred ca dahappy