| biutza1997 a întrebat:

TPU help me am si eu o problema m-am indragostit de cineva foarte departe de mine dar ne putem intalni mai rar dar ne putem intalni si am vorbit cu el si a zis ca nu vrea sa fim impreuna din cauza distantei eu tin mult la el dar din ce mi-a zis el nu vrea sa fim impreuna, dar nu-l pot uit. ajutati-ma va rog. nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Ar fi bine sa nu mai insisti sa ai o relatie cu el. distanta este dumanul cel mai mare al unei relatii si trebuie sa intelegi. o sa treci peste dar e nevoie de timp. incerca sa cunosti persoane noi, sa iti ocupi timpul cu prietenii

7 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Incearca sa-l uiti...nu e singuru de pe pamantwinking...ar fi ok daca nu ai mai incerca sa-l innebunesti cu ''VREI SA FI CU MINE?''..treci pestetongue

| neutrino a răspuns:

Cineva te-a pacalit ca poate exista o relatie la distanta. Te-a pacalit, el stie ca asa ceva nu exista.

| Zenit313 a răspuns:

Trebuie sa inveti ca sa iei note bune! happy

| Vix999 a răspuns:

Nu mai vorbi cu el. O sa-l uiti doar daca rupi comunicarile cu el.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Pai distanta va desparte...si nu poti stii ce face el sau el ce faci tu happy, e clar daca nu vrea, intelege-l happy lasa ca doar nu este singurul baiat happy, iti gasesti tu unul de la tine din oras

| Alexis96 a răspuns:

Asta i'am zis si eu NU SUNT SINGURUL BAIAT DIN LUMEA, despre mine era vorba in aceasta problemea big grin Este distanta mare, eu nu am zis ca nu vreau dar nu putem avea o relatie, pentru ca eu stau in Bucurestii iar tu in Baia Mare, nu se poate pune problema de vreo relatie, 1 la mana poti sa imi dai igg pe mess sa ma uiti sau ma rog sa nu mai poti vb cu mine, 2 la mana nu te mai gandii la mine, baietii sunt cu miile, 3 la mana nu ma mai baga in seama ca sa ma uiti, de finitiv big grin salut TPU

| Patrus_Ioan_1976 a răspuns:

Incearca sa reviii cu picioarele pe pamint si pina la urma fiecare face cum doreste...o cauza pierduta