| GabriellaGabby a întrebat:

Buna TPU

M-am indragostit de un baiat, dar problema e ca el locuieste in alta tara.Il cunosc de cativa ani si de fiecare data cand petreceam timp impreuna ma indragosteam si mai mult de el.El vine in tara doar in vacante si doar atunci ne putem vedea.Am mai vorbit de cateva ori cu el si din felul cum vorbea cu mine cred ca si el ma place.

Eu nu stiu ce sa mai fac, de fiecare data dupa ce pleca eu sufeream mult, stiind ca nu o sa-l mai vad atata timp.Nu stiu cum sa trec peste si la ora actuala sunt indragostita de el insa sufar cand ma gandesc ca ne putem vedea doar in vacante.

Ce ar trebui sa fac? Sa continui sa fiu indragostita de el si cand vine sa imi pot exprima sentimentele sau sa incerc sa-l uit, sa nu mai simt nimic, datorita distantei dintre noi?

Va rog, vreau un sfat si fara raspunsuri rautacioase!

1 răspuns:
| Nikoleee a răspuns:

Daca intr-adevar tineti unu la altu va merge relatia pana veti creste sa va faceti un rost in viata :* eu am fost in acelasi caz..sunt de fapt happy si dupa ani buni de relatie urmeaza sa ne mutam impreuna. Crede-ma, daca va iubiti cu adevarat nu ai de ce sa-l uiti :*