| CherryGirl67 a întrebat:

TPU HELP PLSSS DAU FUNDAAAAAAAAAlove struck

Deci peste 2 zile e ziua verisoarei mele si in fiecare an obisnuim sa-i facem o farsa de ziua ei

Anu asta ne-am gandit sa punem pe cineva sa se ia de ea:d

Numa ca nu stiu ce motiv ar avea sa "se ia de ea"

Ceva ideii vaaaaa rog?

P. S. Vrem sa punem un baiat sa se ia de ea(ea si baiatul respectiv se stiu doar din vazute si stie ca e amicul meu, dar nu au vb niciodata), si va rog dati-mi cat mai multe idei pentru ca nu se supara

va rogg

Sa fie ceva credibil vaa rogglove struck

mssk multt

2 răspunsuri:
| justifyme a răspuns:

Pai pune-l pe baiat sa o ia in brate legata la ochi si o ascundeti intr-un loc unde e intuneric si acel baiat o saruta pe mana altul pe obraz si altul pe gura dar foarte rapid sa stii ca biata fata o sa fie ingrozita! :*

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Farsa ca farsa dar ai putea sa o sperii foarte tare.Nu mai bine te rezumi la niste lumanari pe tort care nu se sting, sau o galeata cu apa si una cu faina in scara blocului (curte?) si filmata chestia sa aveti aminitiri?laughing