| SunRise2012 a întrebat:

TPU stiti ce orgasm am avut azi mai lung ca la femei happy big grin era sa explodez de fericire laughing rolling on the floor serios vb am avut orgasmu mai lung ca la femei este normal P. S Sunt baiat Funda cine i-mi zice daca e normal sa ai mai lung orgasmu ca la femei big grin ca eu l-am avut azi mai lung P. S sunt baiat funda parca era raiu pe pamant cand l-am avut love struck love struck love struck

Răspuns Câştigător
| Saammyyy a răspuns:

Da.e normal sa ai unul imi mare ca la o femeie happy

3 răspunsuri:
| fffandreeea a răspuns:

Sa-i dai ciocolata fetei malaughing

| bero255 a răspuns:

Da este aproximativ normal

| SunRise2012 explică:

Da am ineteles IloRy si i-am dat lui vara mea ciocolata laughing