| camelia1812 a întrebat:

Trup sau Suflet?(partener ideal)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele.
Mai intai nu stiu nimic despre el si nu il cunosc si e logic sa fiu atrasa fizic, dupa conteaza sufletul si caracterul lui, in functie de acestea ma atrage sau ma indeparteaza

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, trup si suflet, ambele! Eu cred ca ambele sunt de mare importanta, atat aspectul fizic conteaza cat si sufletulhappy.

| Elena1234456 a răspuns:

Ambele happy.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ambele insa mai impt e sufletul

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Ambele

| anka a răspuns:

Trup si suflet. In iubire nu este loc de SAU.

| gheorghita a răspuns:

Suflet love struck degeaba arata bine daca este un om de nimic

| bblock69 a răspuns:

Trup+ suflet

| gagica a răspuns:

Ambele, daca are suflet bun atunci isi va face si trupul sfie ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trup si Suflet.

| AdrianaCatalina a răspuns:

Amn2 sunt importante dar cel mai important e sufletu degeaba o fi el frumos daca e prost laughing) pup:*

| all3xa a răspuns:

Aman2happy si trupu dar si sufletul:*

| CRIS730 a răspuns:

Suflet