| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Daca nu ai avea trup inainte,nu ai avea nici suflet?

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Eu cred ca nu ai avea pentru ca ai nevoie de ambele elemente ca sa traiesti!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e.

| sabin89 a răspuns:

"trup inainte" - cum vine asta? Inainte de ce?

| maiAm8conturi a răspuns (pentru sabin89):

Inainte de a intra pe TPU, dupa filosofia asta profunda altii isi fac sepuku.Da tu nu le ai...clar.laughing
Eu inainte am avut trup si codita, si acum imi amintesc cum le inodam cozile fratilor mei ca sa nu ajunga la ovul.
Raspunsul e logic... spirtul medicinal nu se bea cu pastile!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Gresit! Sufletul este o parte din Sursa care exista pentru totdeauna!

| ateu123 a răspuns:

E deja o obsesie chestia asa cu sufletul, sufletul poate fi inteles si metaforic nu doar spiritual, nu aveai suflet nici cand