| Pyskiss a întrebat:

Tu ce ai face in situatia asta!
Sa zicem ca te-ai mutat in alt cartier"oras" sau ma rog nu conteaza in alta comuna, etcoh go on
Si ti-ai face prieteni noi. Dupa 3 luni sa te indragostesti de o fata de acolo,si sa fii constient ca si unui prieten deal tau nou din orasu ala ii place de ea.
El sa se dea cel mai bun prieten cu tine,dar in timpul in care erai impreuna cu acea fata pe care o placea te ignora.
Dupa ce te despartesti de acea fata,sa se bage mai des cu tine in vorba si sa zica ca n-are nicio treaba,ca nu-i place de ea,ca oricum nici nu vrea sa fie cu ea."sa te minta"
El imi zice in fiecare zi ca n-are treaba,dar ma tot intreaba de ea,si am citit niste convorbiri, si in acele conv. mereu ii facea complimente si "trucuri banale deale lui de cucerire"
Dar el sa nu stie ca tu stii ca la el ii place de acea fata cu care ai fost.
Ce ai face in situatia asta, sunt confuzstraight face...

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

L-as lasa in pace, sa-si incerce norocul, fara sa-i spun ca eu stiu ce intentii are el. La urma urmei viata asta e un joc, daca e cineva mai bun ca si tine la acest joc, ti-o ia inainte, insa ai spus ca nu prea avea talent, folosea trucuri banale de-a lui. De ce te-ai despartit de ea?

| Pyskiss explică (pentru Shatteredx):

E o poveste foarte lunga. si e greu de inteles. acum ma vrea din nou dar nu prea mai sunt de acord. ea sa desp de mine. pentru ca, cica ''imi placi, da nu mi vremea, deci vreau sa ne desp. '' etc...ma vrea inapoi da eu nu prea. de fapt nu stiu ce as fac sincer...

| Shatteredx a răspuns (pentru Pyskiss):

Pai, fa doua liste, una pro alta contra si vezi care-i mai lunga happy
Sincer, ce ai de pierdut? Daca ai pe altcineva mai bun, nu te impaca, dar decat sa stai singur...
Ma rog, si singuratatea e buna de ceva, depinde cum gandesti.