| miculetecristina a întrebat:

Tu ce faci dupa o despartire? Cum treci peste aceste momente neplacute?
Daca vrei sa stii parerea mea arunca o privire pe filmuletul de mai jos:

http://artafeminina.ro/cum-treci-peste-o-despartire-sau- un-divort/

6 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Am privit videoclipul si trebuie sa recunosc ca este intr-adevar util, fiindca contine cam tot ce poti face in acele momente, sau mai bine spus ce este recomandat sa faci in acele momente.Ideile au fost foarte ok,insa lucrul care a fost de-a dreptul enervant la filmuletzul acela a fost muzica,era o adevarata harababura sa ascult atat sfaturile fetei,care mai are si greseli de exprimare in unele locuri(pluralul cuvantului "vis",nu este "visuri",ci "vise"), cat si acel fundal sonor, insa in rest dupa cum am mai spus chiar sunt utile aceste sfaturibig grin

| ana maria a răspuns:

Eu pling de ma ia naiba si stau numai in pat timp de-o saptamana sau doua dupa care:uraaa sunt singura si distractie cu fetelehappy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Tocmai am avut parte de o desp. laughing)))) big grinDbig grinD

pai mie nu-mi pasa. deci eu nu sunt o persoana care sufera. am timp de astea mai taaaaarziu.
da chiar n-are rost sa sufar pentru un baiat...8-) chatterbox

da ceea ce ma enerveaza cand vine vorba de astfel de chestii, este ca EX-ul de care m-am desp laughing incearca parca sa se "razbune" intr-un anumit fel sau altul.

oricum mie nu-mi pasa happy

| catanaandrei a răspuns:

Pai ma duc la bar beau o bere doua si gata imi trec toate nici nu ma mai intereseaza de ia

| AlleAlecsandra a răspuns:

Super calumea filmuletul. Mersi ca mi l-ai aratat, ca de alta data sa stiu, si sa nu mai sufar kiss

| miculetecristina explică:

Anet, vis are 2 sensuri, inseamna atat aspiratii, idealuri cat si acele franturi pe care le experimentam in timpul somnului. Din cate stiu eu, amandoua formele sunt corecte. O sa tin cont de feedbackul tau, pe viitor fara muzicatongue Va multumesc tuturor!