| Angelofdemon a întrebat:

http://some-angelofdeath.blogspot.ro/ Blogul meu, aruncă o privire dacă vrei, și spune-ți părerea.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant blogu.
Continuă să scrii. Eşti foarte creativă, iar poeziile tale sunt tare drăguţe.

P.S: Ador poezia ''Speranţe.''

| Angelofdemon explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.happy daca vrei lasa o parere chiar pe blog, si daca crezi ca ii lipseste ceva imi poti spune.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu imi place. sunt melodii. poze si...bancuri. scrie ce simti. si schimba fondul. scrie despre tine, prieteni, sentimente. ce gandesti tu!

| Angelofdemon explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Uita-te mai bine. happy la postari mai vechii. :*

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Angelofdemon):

Acum am vazut. asa sa continuui cum ai facut atuncibatting eyelashes

| Denis777 a răspuns:

Pai nu prea vad pareri scrise de tine mai mult glume si imagin luate cu copi-paste cred scrie mai mult ce crezi tu.

| Angelofdemon explică (pentru Denis777):

Sunt, si alte chesti. Poezi creeate de catre mine. Uita-te la postari mai vechii.

| Denis777 a răspuns:

Daca tu le scrii atunci e chiar interesant continua sa iti folosesti imaginatia si ar fi bine sa le scrii intr-un caiet sa le pastrezi

| Angelofdemon explică (pentru Denis777):

Da. multumesc. Urmareste-l daca vrei. Lasa-ti o parere. Si daca ai idei spune-mi daca ii lipseste ceva.happy