| Raluca160899 a întrebat:

Tu ce iubesti? (Stiu ca am mai pus-o odata,dar mai vreau raspunsuri,la cel mai original raspuns dau FUNDA,scuzati categoria, dar am vazut ca multi nu pun la categoria potrvita asa ca am pus si eu sa fie mai vizionata intrebarea )

Răspuns Câştigător
| Catalinagh a răspuns:

Ce iubesc? iubesc ce e de iubit.

15 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Familia în primul rând, în al2-lea rând fericirea și în al3-lea rând banii(chair dacă se spune că "banul este ochiul dracului).

| Aleqa a răspuns:

Fericirea. Am mai spus o data.

| afrodita3333 a răspuns:

Parintii
pe cea mai buna prietena
diminetile de iarna cand e fig si nu trebuie sa ies din patura
diminetile cu soare de vara
oamenii simpli
oamenii dezinvoltii
oamenii superficiali si ignoranti pentru ca imi aduc aminte ca sunt mai buna ca ei
animalele
filmele
ciocolata laughing
sa ma gandesc la viitor
sa intalcesc pe cineva cu care sunt pe aceiasi lungime de unda
sentimentul de fericire
sentimentul pe care il ai cand iti cumperi haine noi happy
atunci cand rad cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natura, muzica, si starea de melancolie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc iubirea. Daca nu iubesti persoanele apropiate, nici n-o sa fii iubit.

| IndiferentXD a răspuns:

Pe tine :*!

| JamilaGizeh a răspuns:

Iubesc placinta!

| calmopenmind18 a răspuns:

Iubita familia si prietenii dar mai presus de toate iubesc Pamantul si ca exist.

| Labyrinth a răspuns:

Hmm... îmi iubesc părinţii şi fraţii fiindcă sunt singurele persoane în care am încredere şi cu care mă simt bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Imi place sa am prieteni sai sa am pe care il pot ajuta.

| GirlAlexia a răspuns:

Chiar vrei sa stii de la mine? Daca incep nu mai termin...multe!

| micutZa94 a răspuns:

Iubesc tot ce zboara...imi iubesc mama, fratele. iubesc oamenii sinceri!

| wisewolf a răspuns:

Pe cel mai bun prieten si pe oamenii care se ajuta si care pot sa ierte.

| fngprs a răspuns:

Iubesc faputul ca ai fus o intrebare originala