| AndreizZ98Zz a întrebat:

Tu cum procedezi cand vrei sa te combini cu o fata/baiat?

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Vorbesc cu ea ceva timp si apoi dau atacul cel mare laughing.

| Amiiii69 a răspuns:

Paii mai nou in grupul meu ma duc frumos la acel/acea baiat/fata si ii spun tot ce simt pentru el.Incepe prin a-i spune ca il/o placi si ca vrei sa te combini cu el/ea si asteapta parerea ei/lui. Daca nu merge inseamna ca te vede doar ca pe un/o prieten/a.happy

| 2PacKilluminati a răspuns:

Ii reciti o balada de-alui George Toparceanu si e lesinata dupa tinelaughing))))

| AndreizZ98Zz explică (pentru 2PacKilluminati):

Si ai succes cu asta laughing))?

| 2PacKilluminati a răspuns (pentru AndreizZ98Zz):

Gaseste tu raspunsu laughing))

| AndreizZ98Zz explică:

Dau si funda apropo