| AlinaMarianaIipc a întrebat:

Uff...Cum sa incep
Deci na am avut un iubit, am avut o relatie frumasa de 5 luni in astea 5 luni nu s-a intamplat nimic, nu am avut contacte sexuale...
Ne-am despartit din motiv ca nu vroiam sa ma culc cu el si mi-am dat seama ca era doar o joaca din partea lui ( eram virgina) toate bune si frumoase, ne-am despartit si el a incercat sa ma faca geloasa, nu mi-a pasat dar la un momedat parca chiar ma enerva, stresa si l-am certat l-am luat la intrebari de ce face astea si bla bla...
El mi-a spus ca imi oferea o seara de neuitat si nu stiu ce, eu m-am enervat l-am injurat spunandu-i ca nu vroiam sa scap de virginitate.
Luna asta am fost amandoi la un majort si aici am baut si cand ne-am intors fiind beti am inceput sa glumim ca o facem ca ne iubim si ca prostii am inceput sa plangem amdoi mai mult eu...
A doua zi si-a cerut scuze spunand ca a fost prost si ca iii pare rau ne-am despartit si mi-a propus sa ma impac cu el.Eu am acceptat si sapatamna trecuta s-a intamplat dar problema e ca nu mai raspunde la telefon si mi-a facut o scena de gelozie acum 2 seri...:@
PS:am 15 ani jumate

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

A vrut, te-a avut si s-a dus.Nu aveati o relatie stabila, e clar. Nu te criticam, sunt convinsa ca toti incercam sa te ajutam.Incearca sa dai de el.

9 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Asa in primul rand te critic ca sunt mai bulangiu
esti fraiera si naiva! dar totusi simpatica din ce ai zi sacolo
Asa pai tipu mima foarte bine si tia tras teapa a vrut doar sa faca sex cu tine si nici nu te va mai suna nu te uiti la filme macar?laughing si eu am 15 ani si daca as vrea sa fac ce a facut ala as proceda la fel doar ca nu-s genu alachatterbox a si daca mai vrea sa fie ceva intre voi zic sa-i tragi una in **** da tare^^si sa nu mai pui botu la cocalari de aia care vor doar sa te duca in pat bft

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu tine la tine
Isi bate joc el vrea doar sa profite
Nu te lasa calcata in picioare si fii indiferenta happy!
Baieti ca el ai sa mai gasesti la tot pasul!
Cauta'ti unu care tine la tine si te merita happy!
Papa:*

| anca13 a răspuns:

A primit ce astepta! Totusi, 5 luni de relatie la o varsta de 15 ani, sa iti incepi viata sexuala este mult, mult prea devreme. Fapta e facuta.Incearca-l sa-l uiti, e cel mai indicatwinking

| pisoias29 a răspuns:

Stiu cum e happy si nu te judeca nimeni, fiecare isi da cu parerea, nu conteaza prea mult varsta la care ai facut asta, important e sa nu iti para rau. Cat despre acest badaran (si aici scuza-ma dar nu il pot numi altfel) probabil doar asta a vrut de la tine si cu scena de gelozie eu zic ca, cauta un motiv sa se desparta de tine

| dreamygirl a răspuns:

Chestia cu plansul mi se pare mai mult un santaj sentimental din partea lui. Vrea sa te faca sa crezi ca s-a schimbat si ca tine la tine si asta e totul... Daca reuseste, tot in patul lui vei ajunge.Nu o face decat daca esti pregatita si daca esti sigura ca el este o persoana speciala pentru tine...Mult succes!

| demon a răspuns:

Ai rabdare incearca sa nu te mai gandesti la el si daca nu da nici un semn atunci incearca sa vb cu el de ce se comporta asa?

| AlinaMarianaIipc explică:

Haideti oameni buni eu nu postez intrebri aici sa ma criticati, eu postez sa ma ajutati sa ma sfatuiti si indrumati...Ce dumnezeu am crezut ca sunteti oamnei seriosi dar vad ca unii dintre voi nu va srde decat de misto.

| IloveToLove a răspuns:

Pai el a vrut doar sa profite de tine, adica daca nu-ti raspunde la telefon e clar, eu cred ca acum asteapta ca tu sa te duci sa-l cauti mai mult cred, dar nu merita, Asa sunt unii baieti...

| cetate a răspuns:

La 15 ani nu ti se pare ca esti prea mica barim ai folosit prezervativ