| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat cand e sincer si spune ca iubeste o fata, o iubeste mai mult decat ea pe el? am auzit ca asa se spunebatting eyelashes

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand un baiat spune unei fete ca o iubeste,nu inseamna nimic altceva decat ca o iubeste.
Nu poti stii niciodata, intr-o relatie, care din cei doi iubeste mai mult!
Ideal ar fi sa iubeasca amandoi la fel!

| EuOO a răspuns:

Asta nu poţi ştii niciodată. Sentimentele sunt bine ascunse, rar ies la iveală cu adevărat!

| yuhuu a răspuns:

De cele mai multe ori

| Alexis_6755 a răspuns:

De obicei baietispun foarte rar "te iubesc" si asta inseamna ca atunci cand o spun o iubeste foarte mult.