| AnaAna23 a întrebat:

Ce sa zic daca un baiat imi spune ca ma place sau ma iubeste? FUNDA!  

8 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Ii spui ce simti tu pentru el...Ce altceva ai putea spune? raised eyebrows

| neutrino a răspuns:

Nu mai crede si tu in toate minciunele clasice spuse de baieti, chiar daca ele sunt frumoase.

| DataSoft a răspuns:

Zi si tu la fel laughing sa vezi ce spune.

| anonima0101 a răspuns:

Pai depinde de ce simti si tu, adica daca el te place - tu il placi e totul ok puteti fi impreuna, dar daca tu nu il placi spune-i direct asta, ca dupa sa nu isi faca cine stie ce iluzii.

| KaSS a răspuns:

Ii spui si tu ceea ce simti pentru el.

| Gioni980 a răspuns:

Ii spui ce simti happy dar u de unde esti?

| Gioni980 a răspuns:

Ii spui si tu ce simti happy Dar tu de unde esti

| AnaAna23 explică (pentru Gioni980):

De ce intrebi?