| eualexandra321 a întrebat:

Un baiat care da semne ca te place de ce te ia si la misto?

10 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

De ce crezi ca te-ar place din moment ce face misto de tine?

| AtateaConditii a răspuns:

Ca sa impresioneze prietenii, ca sa te testeze sa vada daca meriti sa fii prietena lui, sa vada daca il poti infrunta, sa iti vada reactia, sa rada de tine sau doar te tachineaza.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Probabil asta este felul lui de ati atrage atentia sau de a te cuceri.

| neutrino a răspuns:

Pentru ca asa stie el sa-si manifeste barbatia!

| SimonaCristina a răspuns:

Ca sa para smecher in fat aprietenilor sai si pentru ca nu a fost educat frumos in familie.

| Cristiann25 a răspuns:

De copil ce e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunte baietii, nu inteleg de ce nu faci si tu misto de el la randul tau, ai grija sa nu te ia in p3nis din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a vazut ca tu ai observat faptul ca te place si vrea sa ascunda acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e prost/pentru ca vrea sa para mai smecher decat e/pentru ca vrea sa iti dea de inteles ca nu te palce chiar asa mult/pentru ca vrea sa te testeze/pentru ca poate asa crede el ca te va face sa il placi/pentru ca poate nu stia sa isi arate simpatia in alt fel.

P.S. Ai atins cifra magica de 69 de intrebari happy

| OanaMada a răspuns:

Pentru ca vrea sa para smecher si neinteresat de tine. Imaturi in general...