| Crystallll a întrebat:

Un baiat care e cu o fata care o place respira greu? Sau se "uda"?
Și cum se simte?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula DA se intampla ceea ce ai intrebat. Baiatul poate sa devina agitat, sa respire sacadat si de regula sa ejaculeze in timpul "imbratisarilor"si a manifestarilor mai "indraznete".In astfel de situatii mai ales daca excitatia devine intensa poate sa apara fenomenul care de regula se transforma in surescitare din cauza placerii si a satisfactie resimtite. big grin

| LexiEla a răspuns:

Pe care*
Depinde de persoana. Daca e extravert va face tot posibilul sa-i atraga atentia, sa vorbeasca cu ea, sa se apropie mai mult. Daca e introvert va mentine distanta, va vorbi putin, dae va vrea ca fata sa vorbeasca. Nu cred ca ar respira greu sau s.ar uda. Depinde si de contextul spatial, ca doar nu si.o da drumul pe strada