| AnemonaP a întrebat:

Un baiat intr-o seara m-a intrebat ce simt pentruel fiindca odata i-am spus ca il plac foarte mult, si ii spunc e simt si nu mai zice nimic, ies de pe mess, si a 2a zi il intreb daca s-a suparat pe mine fiindca nu a mai zis nimic, el a spus ca nu, si l-am intrebat pe el,, ce simte pentru mine "? si el a iesit dupa 2 sec dupa mess. Ce inseamna? Am dat pe detecor si era online, ori mi-a dat sa-mi apara ca nu este sau ori mi-a dat ignor Funda+vot daca ma ajutati, va rog mult de tot
P. S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Hmm Eu cred ca nu te place si nu are curajul sa iti spuna in fata ca nu esti genul lui, asa ca prefera sa se "ascunda"!

| JuSt4m a răspuns:

Baietii sunt ciudati, ii e frica sa-si exprime sentimentele pentru tine...lasa-l ceva timp si vei afla...