| AnemonaP a întrebat:

Un baiat intr-o seara m-a intrebat ce simt pentruel fiindca odata i-am spus ca il plac foarte mult, si ii spunc e simt si nu mai zice nimic, ies de pe mess, si a 2a zi il intreb daca s-a suparat pe mine fiindca nu a mai zis nimic, el a spus ca nu, si l-am intrebat pe el,, ce simte pentrumn "? si el a iesit dupa 2 sec dupa mess. Ce inseamna? Am dat pe detecor si era online, ori mi-a dat sa-mi apara ca nu este sau ori mi-a dat ignor. Peste cateva zile o prietena a vb cu el pe mess si a intrebat de ce ma evita, si a spus ca a borat toata saptamana, nu mi-a dat ignor dupa era la mine in lista a dat sa imi apara online, si l-a intrebat daca suntem impreuna si el,," adica ce vrea sa zica? Funda+vot cine ma ajuta cu un sfat

P. S. Fara raspunsuri stupide

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Poate te place si nu are cutraju sa iti spuna asta si gaseste cate o scuza. mie mi se pare un copil imatur rasfatat,.nu un baiat,.un baiat adevarat nu gaseste replici din astea.

| Georgiana05 a răspuns:

Sincer, nu inteleg cam ce are in cap. Dar sunt variante, ca in orice caz. Te-ai gandit ca poate te place, dar ii este teama sa-ti spuna si el, iar cand a aflat ca si tu-l placi s-a speriat. Eu am un caz chiar la mine in clasa laughing. O colega il place pe un coleg, si-au spus unul altuia, si acum parca se evita thinking Si totul de la el. Deci poate te place cu adevarat! Bafta!

| Roxxxannna a răspuns:

Baiatul e rusinos? asa se explica faptul ca iese de pe mess dupa o intrebare serioasa. ohoo` am trecut de multe ori prin situatii gen. si. nu stie sa-ti raspunda. e prea timid. trage`l de limba cand va vedeti pe mess, nu rezolvi nimic :*.

| ykrabor a răspuns:

Din moment ce stiai ce el te place foarte mult si se vede clar ca si tu il placi de ce pana mea nu i-ai spus adevaru? Pai vad ca tipu e cam sensibil si nu trebuie tratat cu indiferenta spune-i cat mai repede ce simnti pentru el :d.

| Scarlettttttttt a răspuns:

A vomitat. Da, sigur. A vrut sa se revanseze cu faza de iesitu de pe mess. Intreaba.l tu in particular, asa poate sa zica orice la oricine, tie iti va spune adevaru.