| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat m-a intrebat daca il plac(eu il plac) dar nu stiu ce sa ii spun..Va rog ajutati-ma FUNDA

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adevarul.

| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai gandeste la rece ce simti despre el, daca vrei sa incepi o relatie cu el daca ar merge intre voi, eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii zici ce simti, bafta

| xCatastrophe a răspuns:

Spune-i adevarul. Daca va palceti de ce sa nu incercati? Nu e ca si cum a-ti avea ceva de pierdut. Sa nu pari disperata oricum.

| Morenna10 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce simt cu adevarat fata de el.Nu are niciun rost sa te mintesti nici pe tine dar nici pe el.In cazul tau raspunsul logic ar fi sa-i declari ca iti place de el si ca ai dori sa formati un cuplu.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i spune nimic, dacă e cât de cât inteligent o să te evite.
Ți-a spus că te place, tu îl placi. Trebuia să-l înjuri dacă nu ți-a trecut prin cap altceva.

| Doub a răspuns:

"Poate."

Desi, ar fi mai bine sa-i spui ce simti.

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine ii spui direct ca il placi. Veti fi impreuna, va veti simti bine, este mult mai bine decat sa va jucati de-a soarecele si pisica pana cand unul din voi se plictiseste si va pierdeti.

| KillMePlease a răspuns:

Pai...Poti sa ii zici daca da sau nu.laughing
Daca iti place, poate ar fi bine sa ii spui daca simti ca merita ca sa nu fi dezamagita apoi. Sau il poti intreba si tu pe el daca te place... Cred.

| Felys a răspuns:

Spune-i doar ca nu iti este indiferent, fii diplomata

| MskDesign a răspuns:

Aici avem o mare problema!
Daca imi spui cati ani ai, iti pot da si un raspuns pe masura?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,da te plac. Daca baiatul a avut tupeu sa intrebe o sa stie ce e de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ai venit aici sa-ti spunem noi daca il placi... Bine lucrat!

| Țoglă a răspuns:

Spune-i ce gândești.

| Andersann a răspuns:

Trebuie sa ii spui exact ceea ce simti, o sa fie ceva frumos ceea ce va urma

| RazZz0R a răspuns:

Pai daca si tu il placi asa de tare spune-i ca il placi si se incepe o relatie intre voi doi. Dc esti asa stresata fii tu insuti spune-i ca si tie iti place de el si gata el vrea dreptatea.