| Acadeeeaa a întrebat:

Un baiat ma placehappy. Si vrea sa fie cu mine. Daca o sa fiu cu el, cum sa il fac sa ma iubeasca numai pe mine? nu stiu sa se indragosteasca, calumea de mine, nu doar sa ma placa.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Carly22 a răspuns:

E destul de dificil.Toate fetele încearcă să facă asta.Unele reușesc,altele nu. Încearcă să-l surprinzi în fiecare zi,fii sexy dar nu vulgară. Sărută-l french,pentru că așa se excită băieții,în nici-un caz nu-l înșela, nu încerca să-l înnebunești cu mesaje și nu-l întreba mereu cu cine ești afară, nu-l suna din 5 în 5 minute, nu-l suspecta că se dă la alte fete. sper că te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu poti, trebuie sa fi o prea buna, prea incitanta, prea de toate iubita.Natura umana ne face schimbat-ori, poate daca-ti faci o operatie estetica din 2 in 2 ani, poate n-o sa se plictiseasca sa te vada in fiecare zi pe tine, sau sa faca sex doar cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| geografie a răspuns:

Toate mofturile pana la un punct. Daca vrea sa faceti sex decizi tu daca esti pregatita si vrei sa i te daruiesti. Ca sa te placa mozolestel daca fumeaza sau etc zi sa se lase si il lasi sa iti faca ceva de exemplu sa iti bage mana in sutien sau mai stiu eu ce laughing. Nu te lasa dusa de nas.

| albu1989 a răspuns:

Asta e cam dificil...trebuie sa ii faci toate mofturile si placerile

| xItsiiDouaPuncte a răspuns:

Daca te inseala cu alta trebuie sa-l faci gelos ca sa se intoarca la tine

| angel4ever_7366 a răspuns:

Pai... daca vede alte fete si e atras de ele. tu ai putea face mult mai mult decat ele. sau ai putea sa ii acorzi multa atentie, sa il saruti des, sa ii spui ca il iubesti etc. sper ca ti-am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat