| r0x1 a întrebat:

Un baiat poate sa ejaculeze in 10 minute daca nu sa mai culcat cu o fata de o saptamana?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ce are una cu alta?

| lacrimi a răspuns:

Un baiat poate sa ejaculaze cand are el chef, daca isi cunoaste corpul si stie sa se controleze.Nu-i baga pe toti in aceeasi oala.

| myrazvy a răspuns:

Ha. cred ca esti nemultumita, te-a dezamagit prietenu.stai calma nu sti ce inseamna sa fi baiat

| selef a răspuns:

Da.
Iar fata poate fi inlocuita cu "stanga sau dreapta"

| arhivistu a răspuns:

Poate si in 3 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai darga daca esti asa de buna s-ar putea sa nul tina nici un minut depinde cum te misti tu.