| AnemonaP a întrebat:

Un baiat stie ca-l plac, si nu a facut nimic.Cum sa ii spus pe mess? Nici prea direct.Asa cu un buna, cf si mai incolo nu stiu sad, si a 2 a problema vreau sa ii spun pe mess unui baiat ca vreau sa fiu cu el, suntem vecini, cu cateva str. departare si nu vb, odata mi-a ridicat fusta, si ne uitam mereu unu la altu, cum sa ii spun? NU DIRECT. Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Andra, cu cat esti mai directa, cu atat mai mult si mai repede obtii ceea ce vrei. Daca il lasi pe el sa interpreteze vei ajunge pe TPU cu intrebari similare, ca poate baiatul nu percepe semnalele tale si va ramane in plop. Mergi la el si zii direct, fi ferma pe pozitie ca si el va fi cand trebuiehee heebig grin

| AureliaBEST a răspuns:

Buna, la prima intrebare orice subiect abordal si vei vedea ca ai succes, lor le plac fetele istete, la a doua intrebare a ta la acest baiat care ti a ridicat fustita te vrea pentru sex dar tu alegi iti dai sema cate fete i a picat in plasa. dar daca vrei si ti place de el incepe tu prima a vorbi cu el invita l la o cafenea la un cico si din vorba in vorba vei reusi. bafta

| TimMocan a răspuns:

Ai probleme cu gramatica. Ai incercat sa vorbesti mai putin si in loc sa actionezi dedesubtul curelei? Nu toate fetele de varsta ta isi folosesc gura pentru ce trebuie de fapt.