| AnckPuff a întrebat:

Un sfat cum sa dau un sarut fiind primul trebuie sa fie Perfect si baiatul se astepta sa-i dau sarutulsadDar nu am facut-o deoarece mi se pare foarte ciudat pentru ca n'am mai sarutat niciun baiat pana acumsadVreau sa stiu ce sa faccryingcrying(? Inima imi spune sa-l sarut iar mintea imi spune ca e foarte ciudatcryingcrying(

Răspuns Câştigător
| gianina14 a răspuns:

Trebuie daca nu o sa se desparta de tine si app nu exita sarutul perfect toate saruturile sunt diferite si asta este spune-i ca nu stii sa saruti si sa te unvere el, stiu este ceva ciudat dar asta este altfel nu ai cum sa inveti. Bafta
Fundita?