| Dorin976 a întrebat:

Un test Beta HCG cu o valoare totala de < 2.30 mUI/ml facut dupa 44 de zile de la contactul sexual este 100% sigur?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dorine, la ce-ti foloseste tie acest test?

| Ioana01L a răspuns (pentru Violleta2022):

Te faci sau esti proasta, nu gandesti un pic si dai cu parerea, probabil iubita nu are cont si a intrebat el.

| Dorin976 explică (pentru Ioana01L):

Exact,prietena mea nu are cont

| Ioana01L a răspuns (pentru Dorin976):

Eu stiu, Jassima nu stie si crede ca tu vrei sa foloseti testul, la ea ar trebui sa explici.

| Anuskaa a răspuns:

Da, testul se poate face dupa 21 de zile pentru un rezultat corect.

| Ioana01L a răspuns:

Dorine sa ii explice si la Jassima pentru cine e testul si daca esti fata sub nume de baiat si specifici si asta, ca o duce rau mintea.