| anonim_4396 a întrebat:

Unde e ChioruL? Ala care-si batea joc de voi toti intr-o maniera inteligenta si vulgara? sad

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vorbesti de iubitul meu? ahh si mie mi-e dor de elcrying avea niste raspunsuri genialesad, ps: arati super bine bunoculelove struck ai papasitolove struck

| anonim_4396 explică (pentru elasexygagica):

Papasito?

| Barblaster a răspuns:

Ma voua chiar va e dor de vagabontul ala?

| elasexygagica a răspuns (pentru Barblaster):

Vagabondul ala de care zici tu e iubitu meuangry asa ca nu te lua de el k te iau eu la paruialaangry

| Barblaster a răspuns (pentru elasexygagica):

Nu ma tu esti fisa pe pariulaughing. Deci n-are dc sa va fie dor de el ca asta e chioaralaughing

| Jigsaw a răspuns:

Cont suspendat :'C

| FlorinDiablo a răspuns:

Dar tu de unde vrei sa stiim noi? Scrie Spp pe noi?

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Chiar nu stiu thinking dar mi dor de ellaughing era prea tare omu serios acum.

| xXx_6966 a răspuns:

A fost concediat...

| AlleyChann a răspuns:

Si eu ii simt lipsa.

| anonim_4396 explică (pentru AlleyChann):

Cred ca l-am gasit, ChioruL1

| Sabin91 a răspuns:

Adica cel care isi batea joc de elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ştiu, şi eu îi simt lipsa. Lasă, revine el când ne aşteptăm noi mai puţin, sunt sigură de asta.