| BlitzLikeXd a întrebat:

Unde este locul cel mai perfect pentru o cina romantica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce atata mancare, mancarea e fudulie, sexul e temelie

| Făraş a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ai mare dreptate rolling on the floor))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Făraş):

Tocmai eu sa nu stiu?

| Făraş a răspuns (pentru anonim_4396):

Ursul care face sex tot timpul laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Făraş):

Mai ales cand hibernez, giocco di mano whistling

| Făraş a răspuns (pentru anonim_4396):

Da rolling on the floor giocco di puta laughing

14 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Cu siguranta nu aici.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

La mine acasa normal, cu mancare gatita de mine, flambata

| Dragosdoar a răspuns:

In ghena

| trance04 a răspuns:

De preferat iarna linga un semineu la munte intr-o cabana iar vara la malul marii pe plaja, noaptea

| annna69 a răspuns:

La Paris laughing

| Maravilla a răspuns:

Raspunsul unui baiat : Oriunde este mancare laughing
Raspunsul (supozitor) al unei fete : Langa un lac, cu pasari flamingo in el, cu 27 de lumanari si cu Fuego cantandu-ne la vioara.

SI DA AM PUS INTENTIONAT ACOLO CUVANTUL SUPOZITOR laughing

| shermanbitzz a răspuns:

1.Pe o lespede din marmura alba.2.Pe o plantatie de tutun.3.In spatele unui grajd de bovine.4.Intr-o statie de metro.5.In sala de asteptari aferenta unei sali de nastere/avort. 6.In mijlocul unei paduri de conifere care arde mahnit si va incercuieste intr-un disc de cativa metri, atunci ar trebui sa va daruiti unul altuia.

| iulusdavid a răspuns:

Cina? numai americanii mai fac asta.

ce-o fi frumos in a vedea o femeie mancand sau un barbat facand acelasi lucru?

| UnBaiatFin a răspuns:

Îți spun din proprie experiență că dacă vrei să o impresionezi du-te și tu langă un lac pregătește un picnic pentru voi doi