| SnYcK3rS a întrebat:

Unde gasesc gantere in Buzau si ce pret au?

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

De ce nu incerci sa iti cumperi de pa' net? Te costa vreo 25 lei transportul in tara prin fan courier si pe net toate sunt mai ieftine.

Răspuns utilizator avertizat
| PredatoR a răspuns:

In supermarket la articole sportive sau intr-un magazin specializat pe sport/culturism etc.

| Alexandru_8107 a răspuns:

Cele mai ieftine, le gasesti la fier vechi.Le vopsesti, daca e cazul si gata. Apucate de culturism si sa vezi ce pofta de mancare vei avea.Dar de altceva nu vei mai avea chef.