| kosty_7049 a întrebat:

Unde pot face o inseminare artificiala, la ce pret ajunge estimativ si ce riscuri sunt?

Răspuns Câştigător
| zuzuliana a răspuns:

Eu stiu...pe cineva care a fcaut inseminare artificila... dar nu stiu detalii multe...numa stiu ca ii in Ungaria pretul ii in jur de 150 de milioane vechi... dar cu toate cheltuelile...riscuri is mai multe... dar merita daca ai grija de u nu ti se intampal nimic... cei drept e riscant am auzit ca poti avea si 3 copiii... dar pe cine stiu eu are doar unu si mai stiu ca a mai facut cineva acolo...cand a vazut ca are rezultat si si aia e gravida deja in 6 luni... e scump... dar merita... daca te intereseaza mai multe detalii trimite-mi un mesaj

1 răspuns:
| Filip23 a răspuns:

Artificiala? Nu stiu! Nu-i mai simpla metoda populara?