| Anna04 a întrebat:

Se poate face inseminare artificiala la o virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Omg!laughingnu e posibil!

| Thunderstruck a răspuns:

Desigur ca se poate., dar la ce ai nevoie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca este virgina este si copila ca nu poate avea 40 de ani si sa fie si fata mare.In al doilea rand inseamna ca dupa spusele tale te referi la un copil. Un copil sa faca un alt copil nu prea e ok. Si desigur ca se poate face inseminare artificiala. Si daca vrea sa ramana virgina il poate naste prin cezariana. Dar nu stiu la ce te poate ajuta asta.Sau ce ai vrut de fapt sa auzi

| vodami92 a răspuns:

laughing o insamantare artificiala se poatelaughing orice este posibillaughing

| Anna04 explică:

Doar de curiozitate nu va speriati