| Airplane a întrebat:

Unde pot gasi rochii faine in Timisoara? Stiti ceva magazine doar cu rochii? Pe unde sunt?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai gustul format deja, ia frumos la rand magazinutele de second hand din Piata Maria, Dacia, centru, Bd. Cetatii, straduta paralela cu str. Paris, dinspre Business Centers, etc, si vei gasi destule si la pret rezonabil! Success!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai p unde stai?smug

da-mi un mesaj si iti spun un magazin super love struck doar ca sunt asa de la 4 mil in sus

kiss