| dinuroby a întrebat:

Unde sa-mi gasesc o iubita cum sa fac? dati-mi va rog exemple ceva de gen

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Construieşte-ţi-o din plastilină! Acordă atenţie sporită găurii! Să se potrivească bine, nu de alta.

| andreii2 a răspuns:

Mai iesi cu prietenii in oras.La calculator nu gasesti.

| arysa a răspuns:

La scoala, vecine, fete care sunt amice cu prietenii tai(pot sa-ti faca ei cunostina cu ele), la o petrecere; incearca sa fii mai sociabil si o sa-ti gasesti o iubita.

| babygyrl a răspuns:

Pai mai iesi si tu cu prietenii, colege, amice etc poate iti gasesti una. Organizeaza o pertrecere cu prietenii tai si invita mai multe fete dragute. Poate iti gasesti si tu una draguta.Pa

| EndouMamoru a răspuns:

Ba omule mai iesi si tu afatra nu sta pe net pe calculator. ce crezi ca o sa vina o fata sati bata la usa si sa zica"salut am venit la tine ca am auzit ca iti cauti iubita"?

| ZeroBarat1 a răspuns:

Mai iesi si tu prin parc, la un club, fa ceva, nu sta in casa ca nu o sa vina ea la tine! ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt cam in situatia ta. Ar fi bine sa mai iesi prin oras, singur daca nu ca prietenii, bine ca nu poti sa te duci la una pe strada si sa te bagi in seama ca nu ar fi bine pentru majoritatea... cel mai repd gasesti intr-un club la un bal sau prin intermediul prt taitongue bft sa iti gasesti pers potrivita tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu o iubita id meu e kevin_mitnik2003

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca vrei sa-ti gasesti cu adevarat o prieten tu trebuie sa vezi cu adevarat ceia ce iti place si nu trebuie sa te gindesti ca nu imi vio gasi nici o data o iubita.In primul rind o iubita nu inseamna numai sex si placere inseamna inceputul unei vieti cu responsabilitati caprici intelegere si respect. asa ca nu stiu ce gen de baiat estisi ce gen de fata cauti ca sti dau un o indrumare pentru ceee ce cauti si cum poti so gaseti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ...ai putea sa faci in felu unrmator:ai putea sa te inchizi in camera pentru foarte mult timp sa stay acolo sa faci laba cu degetu-n cur.,., si cand ejaculez cauta sa te stropesti in gura,.,.,. poate iti revii. emy pustyu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-aS RECOMANDA sa te masturbezi mult,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt em pustyu si ti-as recomanda sa te inchizi in camera ta sa faci multa laba cu degetu in cur si cu ulei de masline cand ejaculezi cauta sa te stropesti in gura si asa sigur o sa-ti gasesti o iuita...

| Jianu_Ionut_1999 a răspuns:

Frate fi atent daca ai o fata de care iti place vorbeste cu ea si ii spui povesti de dragoste poezii si le ei si tu de pe net....Cum au zis si ei mai devreme mai iesi pe afara...Baftawinking

| Bike_Banesto_1985 a răspuns:

Salut,nici eu nu stiu.