| AnToOniiia a întrebat:

Unde se asculta telefoanele? Exista centre speciale? In afara de SRI? fundita big grin

3 răspunsuri:
| AnToOniiia explică:

Nu ma feresc laughing vreau sa`mi clarific niste banuieli mai vechi, atata totwinking

| eduardinoedy a răspuns:

STSul se ocupa cu asa ceva adica ser*iciul de telecomunicatii speciale. dar ce vrei sa vb la tel de te feresti de ei?

| nick96 a răspuns:

In Bucuresti e o cladire mare ca un bloc cu vreo' 20 de etaje, pazita bine, cu multe geamuri stralucitoar (toate ) si cu echipamente de milioane de euro, si se numeste SRI (Serviciul Roman de Informatii) spar ca ti-am fost de ajutor happy fundiza:d