| teddy28 a întrebat:

Unde se fac preselctii pentru Romanii Au Talent in Bucuresti? Si pana cand? va rog raspunsuri serioasa in special cei din bucuresti. cine imi spune exact dau funda. scuzati categoria insa este cea mai vizitata Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Scuze, eu așa știam.
Dar ce talent ai, dacă poți să zici? happy

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

S-au încheiat preselecțiile, acum te-ai trezit?

| teddy28 explică (pentru DarQueen):

Am vbt cu cineva si mi s-a spus ca s-ar face pana pe 4 martie tocmai de aia intreb.winking si nici cei de la ro au talent nu au spus ca nu se mai fac 100% au spus ca ramane de vazut...

| teddy28 explică (pentru DarQueen):

Cant. nu ce a facut ala asta seara care cica a cantat hip hop. ratat.

| DarQueen a răspuns (pentru teddy28):

Doamne.ochelarii ăia hidoși, gumă în gură, țăran, încrezut.
Mihai Petre a avut mare dreptate.„moară stricată" a și fost laughing

| DarQueen a răspuns (pentru teddy28):

Scuze, eu așa știam.
Dar ce talent ai, dacă poți să zici? happy