| danutzyscorpyon a întrebat:

Unde se poate gasi cel mai mare prezervativ din lume?

29 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Salut domnule Romeo Fantastik.

cami
| cami a răspuns:

Moooo, sa nu se spui ca tu esti cel care are nevoie de elbatting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Da dc te roade curiozitatea... ia vezi... poate o fii in pantaloni... ia baga u manuta pe acolo...cine stie ce surpriza o sa airolling on the floorrolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

La un sarpe.

| albastrel a răspuns:

laughing il umpli cu apa, si o bagi si gata este foarrrteee mare laughing. esti vreun negru si noi nu stim? sau vreun amarsar?

| lostcontrol12 a răspuns:

Vb cu aia de la durex sa iti produca uunul. cel mai mare.eu stiulaughing)

| M.J. a răspuns:

De ce draga, nu te mai intelegi cu penisul tau? dc te intereseaza unde se poate gasi cel mai mare prezervativ din lume?

| ladybird a răspuns:

Ai nevoie?

| annda a răspuns:

Daca iti pui cel mai mare prezervativ nu se face si instrumentu tau mare sa stii. big grin

| macarale a răspuns:

Iti trebuie pentru o colectie, nu?

| Ellena a răspuns:

La cel mai mare penis din lumebig grin

| danutzyscorpyon explică:

Da de unde sti uh k intr e mik smug

| Haruka a răspuns:

Faci la comanda. Direct de la sursa ^_^

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Dar pentru ce-ti trebuie?

| ---droid-kid--- a răspuns:

Doreai sa te lauzi k o ai mare sau ce?

| Alex_9605 a răspuns:

La unu folosit si du-te la vulcanizare cu el. Ti-l fac baietii de o rezistenta.Sa nu-mi spui ca esti asa de dotat incat ti se rup prezervativele astea normalelaughing, sau esti paranoic si vrei siguranta maximalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca n-am vazut nicaieri unde ar putea fi cel mai mare prezervativ din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Africa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat stai tu si scormonesti, noi plecam pe la celelalte categorii...cand il descoperi, anunta-ne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam eu unul in care tineam instinctorul, insa cred ca mi l-a luat Romeo Fantastik. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine... dupa ce imi dau drumulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Africa? Am auzit ca acolo ar fi nevoie... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cel mai mare sex shpo rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vulcanizare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unu normal si dul la vulcanizare sau zi lu maicata ca ia sigur stie

| mirela_2316 a răspuns:

Pai la ce cap ai nu cred ca este nevoie...

| mirela_2316 a răspuns:

Pacat ca a iesit asa ceva din 2 parinti normali ...cred ...vai de capul tau! crezi ca ma impresionezi cu limbajul tau de 2 lei? si cu mesajul pe care l-ai dat?

| brick a răspuns:

Cu siguranta iti va fi larg laughing