| sebysebycr7 a întrebat:

Unei fete ii place de mine si nu stiu cum sa ii zic ca vreau sa ma cuplez cu ea

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pur si simplu mergi la ea si-i spui ca o placi si iti doresti o relatie cu ea.
Exista mai multe variante.
Ori o inviti undeva,la un film si incepi usor. O iei de mana,apoi o saruti,si-i soptesti ''stii? imi placi mult. mi-as dori sa formam o relatie, ce zici?''
Ori iesiti la un suc, ii cumperi o floare pe care o ascunzi. Vorbiti lucruri generale, apoi iti ''amitesti de floare'' i-o daruiesti plus un sarut. Iar apoi ii spui ca o placi.
Sau o poti face si intr-o pauza, in drumul spre casa. Oriunde!
Important e sa lasi emotiile deoparte.
Bafta sa ai!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te cuplezi?
Să fiți prieteni!
Scoate-o în oraș, la Mall, etc.
Pa, pa.

| wolder a răspuns:

Du-te si vorbeste cu ea, invit-o la un suc

| Azµre a răspuns:

Scote-o în oraș, dă-i o floare!

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i simplu ca vrei sa formati un cuplu. Va intelege

Profita de sansa asta.

| Liliana1981 a răspuns:

Un pas l-a facut ea. Tu fa-l pe-al doilea. Mare lucru!

| altrix a răspuns:

" buna, ce faci? mergi la un suc cu mine?"

ia incearca

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Ai cumva 7 ani, mergi si bv cu ea, daca ei i-i place de tine atunci e mult mai usor..mergi invit-o la un film, suc, pizza, orice

| DnZuuL a răspuns:

Invito odata in oras.Zii ceva de genul: Nui asa ca nu-i bine singura acasa si mai bine in oras cu mine? Vezi si tu ce face.da fa-ti curaj. Funda? big grin

| patri a răspuns:

Ce sa mai vorbim! du-te la ea, ia-o in brate si sarut-o! fii barbat! ca nu ai 9 ani! funda?

| SyndicateW a răspuns:

Spune-i asa : Fa eu te plac tu ma placi deci ne combinam.

| Vanille1248 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu ea, cunosteti-va ma bine, iesiti la suc. Si dupa intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Mult succes.