| s3xy0girl20 a întrebat:

URGENT! am o tema la civica cu aptitudinile mele si nu stiu ce sa scriu plzz ajutati-ma ce sa scriu FUNDOAIE! scuze categoria:*

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Nu rezolvam teme :p
O seara buna happy

2 răspunsuri:
| lav161514 a răspuns:

Aptitudinile tale( judecand poza): ma pricep la facut poze, ma pricep la ales haine odioase, ma pricep la aratat ca o minipitzi, ma pricep sa pun intrebari idioate, nu ma pricep sa imi fac o amarata de tema la civica. NB

| Manfred a răspuns:

Tre sa faci cumva auto-caracterizare? daca da da-mi id-ul tau si-ti trimit un model de asa ceva