| ioanaandreea18 a întrebat:

URGENT! Salut, maine este ziua mamei mele si as vrea sa ii scriu ceva pe facebook.Ma ajutati? As vrea sa fie compus de voi, daca se poate.Nu stiu daca am ales categoria potrivita.Va rog sa nu va bateti joc.

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Buna,
De ce nu incerci sa scrii ceva din suflet? Sa nu copiezi de pe net sau de la alti oameni.
Incearca sa scrii despre ceea ce inseamna ea pentru tine, cat de mult apreciezi ca te-a ajutat si te-a sustinut toata viata, ca o iubesti neconditionat si o vei iubi mereu, ca este cea mai buna mama pentru tine si ca daca ai putea sa alegi o mama tot pe ea ai alege-o mereu..sunt atatea lucrri pe care i le poti spune mamei, priveste in inima ta.happy