| SeNyS a întrebat:

URGENT. Buna TPU, am si eu o centrala Viessman, pentru gaze, iar acum a avut loc o descarcare puternica de curent, insotita de un fulger groaznic, iar cand a revenit curentul centrala se aprindea, doar ca nu mai vine apa calda, doasr rece, care ar fi problema? Cine cunoaste? am vb cu instalatorul si a spus ca e posibil sa fie o placuta...nu stiu cum care costa in jur de 500 lei, cand am auzit straight face, dar totusi ma gandesc ca ar putea fi si altceva, cine stie?

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu ne intresaza ca ai tu centrala. Sa arzi in flacari.

| SeNyS explică:

Ma scuzati ca am postat aici, dar e singura rubrica care accepta intrebare acum!

| SeNyS explică:

@yokai, esti un PRO*T, no ofence