| shaolina a întrebat:

Urgent! cum pot sa schimb parola de pe facebook? detaliat va rog![dau funda]batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Dai la,,AI UITAT PAROLA?,,, apoi scrii numele si adresa de email si dai,, CAUTA,,(sau ceva de genu). Apoi va aparea,, NOUA PAROLA,,.Iti scrii noua parola si dai click. succes!

3 răspunsuri:
| Roxanica15 a răspuns:

Buna! click pe contul meu, intri lasetarile contului si editezi parola happy succes

| negrucolorat a răspuns:

Contul meu-->setarile contului-->parola-->EDITEAZA big grin... sper ca ti-am fost de ajutor

| alexandru_1801 a răspuns:

Vrei sex