| ZąÑyKąąą a întrebat:

URGENT! DAU FUNDAA:X. Vreau si eu sa ajung la magazinul obor. sa-mi cumpar o pereche de cercei placati cu aur.Nu stiu cum sa ajunglaughing care ma ajuti si pe mine? sa imi spui si mie cu ce sa ajung. ori de la piata rahova ori de la liberty. la magazinul obor :* pls... dau funda multumesc...si scuti categoria:*:X

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incadrarea intr-o categorie gresita arata ca fie nu intelegi ce inseamna fiecare categorie, fie ca nu-ti pasa de regulament. In primul caz, poti cauta in dictionar fiecare cuvant si sa le intelegi. In al doilea rand, ar trebui sa le fie rusine parintilor tai ca nu ti-au dat cei 7 ani de acasa.
ca raspuns la intrebare (desi ma intreb daca meriti): cu tramvaiul 32 pana la Piata Unirii si de-acolo cu Metroul pana la statia Obor (iei metroul spre Gara de Nord-Dristor 2)

| ZąÑyKąąą explică:

Scuzati categoria**

| ZąÑyKąąą explică:

Hai bine fa kauta`ma in alta partewinkinglaughing
:* esti chioara? am zis sa ma scuze d categorie...winking