| Pacanele777 a întrebat:

Urgent! Maraton for are reacții adverse grave?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are.In unele cazuri mici dureri de cap, o ușoară ameteala, sau înroșirea feței care este cea mai frecventa dar nu este o regula.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar poate avea dacă ai probleme cu inima.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, la cei cu probleme erectile, nu functioneaza nici macar maraton.
Si are efecte secundare serioase, ca-i doar o chimicala, care forteaza anumite organe sa functioenze, cum nu pot in mod normal.

| EcceHomo a răspuns:

Știi, citisem undeva că, dacă dânsa moare la intrare, a văzut ceva ce nu i-a plăcut. Maratonul nu face decât să ii închidă puțin ochii, și să ii deschidă mintea. Mi-a spus mie un prieten.winking

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Daca nu dai in exces, nu, nu are reactii adverse grave. In rest, o sa gasesti reactie adverese ca la oricare al supliment sexual.
Succes!

| fishpstnebunu a răspuns:

Are dar putine ai sa vezi