| erg4me a întrebat:

Urgent! pot afla facebook'ul cuiva daca am adresa de email? mersi mult

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

De facebook chiar nu stiu:-? asa ca nu o sa-mi dau cu parerea

insa stiu un site la care poti sa-i afli hi5-ul :D si as vrea sa ti-l "dau" pentru. ca cine stie...:-? poate iti va folosi:D

http://www.invizibil.info/index.php

| ddanaraluca a răspuns:

Da, cred ca poti.mai ales daca il ai in lista ta de prieteni.numai fa-ti facebook si atunci cand te loghezi iti v-a aparea acolo la prieteni sa ii cauti pe toti cei care au cont pe facebook din lista ta si ti se v-a tirmite automat cererile!
Poti, incerca
Succes

| dianaaelena a răspuns:

Cu siguranta nu! Facebook-ul nu are nici o legatura cu E-mail-ul!

| dianaaelena a răspuns:

Cu siguranta nu! Facebook-ul nu are nici o legatura cu E-mail-ul.

| Elena_3955 a răspuns:

Nu!