| KiTTyDoLL a întrebat:

Urgent TPU...am si eu o rugaminte si daca se poate sa ma ajutati cat mai repede va rog in seara asta am nevoie.care va pricepeti evident as dori si eu niste filme nu prea cuminti daca ma intelegetibatting eyelashes dar nu alea scarboase care.ma intelegeti voi niste filme mai fierbinti dar fara prea multe detaliitongue urgent care puteti sa ma ajutati in seara asta:* pup dau funda:*

Răspuns Câştigător
| bughy89 a răspuns:

Salut, am mai incercat odata mai devreme si nu a mers site-ul. Sper sa nu fie prea tarziu. Incearca filmul Original Sin. Nu e ce ti-au recomandat baietiitongue e ceva ce cauti tu. Sa imi spui daca ti-a placut.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KiTTyDoLL explică:

Dar sunt tot dinalea cu prea multe detalii si numai sex... vroiam ceva mai fierbinte dar nu numai sexsad

| KiTTyDoLL explică:

Sti filme de gen?

| Xa009 a răspuns:

Daca vrei un serial poti sa te uiti la spartacus pe vplay...e foarte fierbinte, aproape de sex dar nu se vede nici un detaliubig grin filme chiar nu prea stiu...sadimi pare rau dc nu te ajutahappy!