| marya_7126 a întrebat:

URGENT! Vreau si eu un mesaj de "LA MULTI ANI" pentru prieten(iubit), va rog!

6 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Trebuie sa fie al tau, tot ce poti tu gandi mai frumos, ca nu de ideile sau creativitatea noastra trebuie sa-i placa.

| Cryssy a răspuns:

La multi ani iubire! etc...nu stiu ce sa idee sa iti dau..scrie-i ceva din suflet :-X

| fluturashmulticolor a răspuns:

Pai.
poti sa incepi asa
:X
"De ziua iubitului/prietenului meu imi doresc in primul rand sa fie sanatos apoi fericit.la multi ani! te iubesc:*

| low.edit a răspuns:

Aaa "pentru ca te iubesc.la multi ani! "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani pentru iubitul tau! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani iubirea mea eu voi fi la bine si rau alaturi de tine