| SelenaTpu a întrebat:

V-a curs sânge la dezvirginare?

9 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nu voiam sa raspund, pentru ca nu am dezvirginat in draci
dar, din cate stiu eu, sangerarea se opreste cand reintroduci penis-ul, daca fata nu are o problema medicala sau a luat o chestie de gen anti-coagulant (cum ar fi banala aspirina, care eu personal am constatat cat de anti-coagulant e, am luat aspirina, apoi m-am taiat din greseala, si FOARTE GREU am oprit sangerarea)

| Aditu94 a răspuns:

E si normal sa sangerezi la dezvriginare..motivul principal pentru care s-a intamplat acest fenomen, este dat de himenul care nu este tocmai elastic ..este ca o panza de maianjen,un sigiliu ce parcheaza ca esti fata mare,adica nu a existat o penetrare,acel "sigiliu" se rupe cand este fortat la penetrare si in functie de femeie,de corp,acel himen cand se rupe,sangereaza.o sa te usture putin, mai ales la urinare, nu doar la contactul sexual, pana se va cicatriza, ulterior in timp va disparea durerea si sangerarea..recomand un OB.un tampon ..asa este prima data..ee o chestie normala.

| StripperRaoul a răspuns:

La a mea nu ca eu i-am facut cu limba laughing

| Anonimalex6996 a răspuns:

Bună. 2 fete la care am fist primul nu a curs. Dar a durut ceva mai tare

| akaanne a răspuns:

Nu.

| Mirella2344 a răspuns:

NU