| GeamantanParăsit a întrebat:

V-ați căsători cu un bărbat care pe parcursul vieții a avut 25-30 de relații de scurta durata?

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Dar cu un băiat care este virgin la 30 de ani s-ar căsători vreo fată oare?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu m-as casatorii cu un asemenea barbat, denotand ca-i incapabil sa fie un om responsabil si capabil sa aiba o relatie de lunga durata, fiind practic un curvar care alearga doar duypa sex de la o femeie la alta.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu prea conteaza cate relatii de scurta durata a avut.
Si nu lua in seama raspunsul lui @anonimuIl. Aparent el si nevasta-sa au avut registru de intrari iesiri ca la primarie, de asta stie cu cati a fost nevasta-sa inaintea lui. Le tinea socoteala nebunu laughing)

| anonimuIl a răspuns:

NU contează câte au fost până când o cunoști pe cea cu care te însori.

| anonimuIl a răspuns:

Și nu e nimic rău să ai multe relații înainte de căsătorie.

| StripperRaoul a răspuns:

Si ce are?

| Gândesclarece a răspuns:

Never